Jdi na obsah Jdi na menu
 


Interpretace Karty Dne - Poháry

23. 3. 2011

 

Poháry

Eso Pohárů - naplnění

Dnes Vás čeká úspěch a požehnání. Tato karta je mnohými považována jako jedna z nejdůležitějších v celém Tarotovém balíčku. Mohlo by se Vám dnes splnit nějaké tajné přání. Pokud jste nezadaní, je možné že potkáte svou životní lásku. Pokud jste zadaní, dnes Vás potká velice milé překvapení ze strany partnera. Dnešek je každopádně ve znamení lásky, harmonie a souznění a to ve všech rovinách.

2 Pohárů - spojení

 

 Dnešek je ve znamení utváření vztahů, a to jak partnerských, tak profesních či přátelských. Je to den potkávání, seznamování a sblížení. Je téměř jisté, že vztahy vytvořené dnes vydrží dlouho, budou růst a nadále se vyvíjet. Pokud došlo v minulosti k menšímu nesouladu mezi dvěma stranami, pak je dnes ten důležitý den pro první krok k usmíření.

3 Pohárů - vděčnost

Radost, optimismus a růst - tak to jsou hlavní aspekty dnešního dne. Dnešek naznačuje oficiální i neoficiální oslavy - svatba, narozeniny, svátek, povýšení v práci, úspěšné složení zkoušek, atd.atd...Pokud Vás dnes nic takového nečeká, pokuste se najít svůj důvod k malé oslavě - třeba i ten, že byl zase jednou hezký a klidný den.

4 Pohárů - rozladění

 Dnes Vás může potkat nové přátelství, ovšem s určitými podmínkami. Než tento návrh přijmete, bude rozumné si zjistit, jaký je v něm háček.  Možná se Vás dnes zmocní pocit, že "na druhém břehu je tráva zelenější" a citově se dostanete do situace, která není tak dobrá, jak se zpočátku zdálo.

5 Pohárů - žal

Dnes se můžete ocitnout  v situaci, kdy bude třeba podstoupit citovou oběť, (např. rozhodnout se mezi rodinou a milencem, koníčkem a kariérou,atp.) .Každopádně dnes raději počítejte s něčím skličujícím - to co očekáváte nemusí zcela naplnit Vaše představy.

6 Pohárů - vzpomínky

Den ve znamení vzpomínek. Někdo nebo něco Vám připomene minulost a Vy si rádi zavzpomínáte. Snad na krásné období, nebo jen tak vzpomenete na osobu, kterou jste už dlouho neviděli. Večer si můžete u sklenky dobrého vína nostalgicky zavzpomínat a k tomu si přizvat pár přátel, které jste již dlouho neviděli. 

7 Pohárů - iluze

Dnešek bude spíše ve znamení klamu. Je možné, že si něco nalháváte. Buďte ostražití a nenechejte se zlákat vábivou vizí lepších zítřků. Procitnutí může být více než bolestivé. Dnes se snažte vyvarovat alkoholu (popř.drog). Vaše zkreslená realita by Vás mohla ohrozit.

8 Pohárů - odproštění se

 Dnes se budete muset chtě nechtě rozloučit s něčím, co je Vám milé a blízké. Jednoduše něčemu "vyprší lhůta spotřeby". Bude nasnadě přehodnotit sami sebe a minulost. To Vám umožní vymanit se ze starých pout a vykročit k budoucnosti. Nastává čas se rozvíjet a hledat nové cesty.

9 Pohárů - radost

Cítíte nadbytek citů, smyslnosti, naplnění a máte pocit, že je dnes se světem vše v naprostém pořádku. Udělejte si dnes hezký den a užívejte si ho plnými doušky. Zahálejte, relaxujte, rozmazlujte se, zasloužíte si to!

10 Pohárů - společné štěstí

Nový a svěží start v domově a rodině. Pokud se dnes chystáte vygruntovat svůj dům od sklepa až po půdu, nemohli jste si zvolit lepší den. Práce Vám půjde pěkně od ruky. Pokud však hledáte domov nový, je možné že se dnes nadchnete pro určitou nabídku a najdete "domov svých snů".

 Páže Pohárů - láskyplné gesto

Tato karta se ukáže vždy, když se chce někdo ucházet o Vaši přízeň a pozornost. Někdy se jí také říká "karta námluv". Je tedy pravděpodobné, že Vám dnes někdo nabídne přátelství nebo spolupráci či se dokonce bude jednat o žádost o ruku. Možná Vás dnes potká menší flirt, který by Vás neměl v budoucnu nijak ohrozit.

Rytíř Pohárů - mír

Rytíř může naznačovat že se dnes ve Vás probudí umělecké sklony. Budete mít chuť napsat báseň, nebo namalovat obraz... Zažijete pocit, kdy Vám Vaše Fantazie propůjčí křídla. Je také možné, že se Vám dnes bude někdo vehementně dvořit a bude se snažit na Vás co nejvíce zapůsobit.

Královna Pohárů - citová hloubka

 Dnes se mrkněte do snáře! Vaše sny a vnuknutí Vám mohou ledacos osvětlit. Dnes budete především otevření a vnímaví ke svému okolí. Je možné že Vás někdo požádá o radu a pochopení, vyjděte mu vstříc a nabídněte pomocnou ruku.

Král Pohárů - síla citu

Dnes se budete velice dobře cítit s pozorným publikem. Možná vyrazíte na nějakou kulturní akci, jako třeba do divadla, kina nebo na koncert. Jen si dejte pozor, ať se dnes nezapletete s nesprávnými lidmi, vaše zranitelnost je může přitahovat.