Jdi na obsah Jdi na menu
 


Interpretace Karty Dne - Hole

23. 3. 2011

Hole

Eso Holí - rozvíjení sebe sama

Dnes nastal čas pustit se do něčeho nového. Pokud plánujete nový podnik nebo něco zvláštního, dnes je ta správná doba začít realizovat svoje záměry. Dnešek Vám přeje a byla by škoda ho promarnit! Dnes sklidíte úspěch i v mezilidských vztazích a dokážete okouzlit své okolí svým elánem.

Dvojka Holí - neutralita

Dnešek je ve znamení nerozhodnosti a váhání. Proto veškerá rozhodnutí (pokud to je možné), nechejte na jindy. V ničem se raději moc neangažujte a nepřijímejte žádné závazky, kterých byste mohli později litovat. Dnes je pro vás nejvhodnější zaujímat raději neutrální postoj, kterým nic moc nezkazíte. Podepisování důležitých listin a smluv nechejte raději také na jindy a k ničemu se nezavazujte. Vždyť zítra je taky den...

Trojka Holí - příznivé vyhlídky

Dnes můžete vyrazit novým směrem. Před Vámi se otvírají nové možnosti a radostné perspektivy, které Vám mohou vnést do života pozitivní věci. Mohli byste třeba začít studovat, nebo se zabývat něčím, co Vás již delší dobu zajímá. Využijte této příležitosti. Obrazek

Čtyřka Holí - otevřenost

Dnes jste plni vřelého, slavnostního a povznášejícího pocitu. Pokud již delší dobu odkládáte něco nepříjemného (třeba telefonát, rozhovor...), tak dnes se Vám nabízímožnost vše úspěšně vyřídit. Užívejte si tento den a jako završení můžete shromáždit své přátele (nebo rodinu) a společně oslavit završení dne.

Pětka Holí - výzva

Tento den je ve znamení zdravého poměřování sil. Ať už se jedná o konkurenční boj, hádku s partnerem, nebo o neshody na pracovišti.Nebojte se jít na steč - máte velkou šanci zvítězit, pokud budete bojovat "fair play". I když nevyhrajete, už jen ten pocit že jste z boje neutekli Vám dá pocit vítězství!

Šestka Holí - vítězství

Dnes se Vám dostane veřejného uznání za dobře odvedenou práci. Možná je na cestě nějaká příznivá zpráva na kterou již delší čas čekáte. Dnešek je prostě Vaším úspěšným dnem a bude se Vám Dařit vše na co sáhnete!

Sedmička Holí - sebeobhajoba

Nastal čas dávat si pozor na konkurenci v pracovním nebo osobním životě. Budete muset bránit svou dosavadní pozici před intrikami a lidmi, kteří za Vašimi zády pracují na Vašem pádu. Nepřihlížejte nečinně - nýbrž se chopte zbraní. Pokud o sobě dnes začnete pochybovat, je nanejvýš pravděpodobné, že Vás něco zaskočí nepřipraveného.

Osmička Holí - překvapení

Dnes se dají věci do pohybu. Pokud již delší dobu něco stagnovalo, nabere to dnes rychlý spád. Pokud se dnes pustíte do nového projektu, máte dobrou šanci dosáhnout cíle dříve, než jste vůbec doufali.

Devítka Holí - uzavřenost

Dnes raději nikomu nedůvěřujte a držte se raději v pozadí. Buďte ostražití raději i tam, kde Vám žádné nebezpečí nehrozí. Pokud máte pocit, že jste se vymanili z nějaké zápletky - pak dávejte dobrý pozor, ať nesklouznete zpět. Vyvyrujte se opakování starých chyb!

Desítka Holí - přetížení

Je možné, že toho na Vás dnes bude moc - stres a vyčerpání jsou Vám v patách. Možná dnes dostanete nějaký úkol,na který sotva budete stačit. Možná si toho poslední dobou nakládáte až přespříliš a je čas podělit se o "svůj náklad" i s ostatními, kteří Vám jistě rádi pomohou. Myslete na to, že nejste na všechno sami!

Páže Holí - zajímavý návrh

Dnes Vás čekají novinky - poštou, telefonem, nebo e-mailem. Pravděpodobně se bude jednat o zvláště zajímavé a také důležité informace. V každém případě se dnes otevřete novým podnětům, které se nabízejí.

Rytíř Holí - netrpělivost

Dnešek přeje odvážným! Proto pokud je to jen trochu možné, pusťte se do nějakého bláznivého dobrodružství. Ale pozor - neplánujte si, že potrvá delší dobu! Věřte spíše pomíjivější verzi. Skuste např. adrenalinové sporty.

Královna Holí - sebejistota

Dnešek je pod vaším velením. Des jste silní a víte přesně, co chcete. Jen směle vyražte za svým cílem, každou překážku na kterou narazíte hravě zvládnete.

Král Holí - síla vůle

Dnes můžete skály lámat! Máte temperamentu na rozdávání a ještě ke všemu vyhlídky, že dosáhnete všeho, co si umanete. Skuste svůj elán a energii směrovat k vyšším cílům. Tím prospějete nejen sobě, ale i druhým.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář