Jdi na obsah Jdi na menu
 


Interpretace Karty Dne - Meče

23. 3. 2011

 

Meče

Eso Mečů - jasnost

Dnes si můžete konečně oddechnout, čeká Vás vítězství po nějakých potížích a dřině. Dnes můžete dosáhnout zasloužených úspěchů a sklidit, co jste zaseli. Měli by jste ovšem dávat pozor, ať netlačíte na pilu až příliš, jinak to přeženete a zbytečně si přiděláte problémy.

2 Mečů - pochybnost

Dnes Vás mohou potkat překážky a problémy. Můžete se ocitnout v situaci, kdy budete nuceni zaujmout obranný postoj a uhájit své názory nenásilnou formou. Nikoho si dnes nepouštějte příliš k tělu - může Vás v budoucnu ohrozit.

3 Mečů - bolestné poznání

Možná Vás dnes čeká zármutek kvůli vztahovému trojúhelníku. Nemusí se hned týkat partnerských vztahů, nýbrž se může jednat i o tzrojúhelník rodinný - vztahový (např. Vy, Vaše matka aVaše sestra, otec bratr, atp.) Někdo z těchto tří dnes bude nucen udělat jisté vážné rozhodnutí a je dost možné že je budou nuceni učinit všichni tři. Je dnes také velmi pravděpodobné, že Vás potkají neshody, nejistoty a slzy vůbec. Dnes se rozhodně nepouštějte do žádných milostných dobrodružství - jsou předem odsouzeny k zániku. Pozor na žárlivost!

4 Mečů - nucená pauza

 Tato karta Vám připomíná, že si potřebujete nějaký čas odpočinout, sebrat se a načerpat nové síly, jinak Vám také může hrozit kolaps z přepracování a vysílení. Je také možné, že se Vás snaží karta upozornit na možnou obtížnou situaci ve které se můžete co nevidět ocitnout a proto je nutné načerpat energii pro možný střet s nepříjemnostmi.Pokud jste nedávno byli nemocní nebo Vás vyčerpala obtížná životní situace pak jste schopni povstat a jít dál, neboť jste opět schopni bojovat na život a na smrt.

5 Mečů - podlost

 Dnes si dávejte pozor na jakoukoli diskusi, neboť se může lehce zvrtnout v roztržku. Pokud se dnes budete snažit prosadit nějaký svůj názor pak volte mírnější cestu k vytyčenému cíli a pak máte možnost, že bude přijat. Pozor si dnes také dejte na to, aby jste nejitřili staré rány, je pravděpodobné, že by to mohlo ublížit oběma stranám. Je také možné, že se Vám dnes někdo pokusí ublížit, nebo alespoň znepříjemnit den.

6 Mečů - změna

Pravděpodobně se vymaňujete z těžkého období. Vaše situace nebo city se dnes změní k lepšímu a problémy budete zvládat mnohem snadněji. Dnešek je ve znamení vytrvalosti a nepolevení ve svých záměrech. Vše nemusí sice probíhat tak hladce a rychle jak si přejete, ale důležité je dnes vidět pohyb vpřed zaměřit se na zlepšování situace.

7 Mečů - neupřímnost

Dnes můžete lehce přecenit své schopnosti. Rozhodně řekněte NE a neberte si dnes víc než zvládnete. Dávejte si pozor a nenechte se vehnat do přílišného stresu. Dávejte si pozor na své věci a buďte ostražití, neboť se Vás dnes může někdo pokusit okrást nebo alespoň obalamutit. Pozor na podvody a podepisování jakýchkoli smluv!

8 Mečů - nesvoboda

Něco Vám dnes bude bránit žít si svůj život. Může se dnes dostavit pocit frustrace nebo omezení. Pokud dnes budete mít pocit, že se nemůžete pohnout místa, věřte, že může být i hůř. Veškeré důležité rozhodnutí každopádně odložte projistotu na příhodnější dobu, kdy nebudete mít pocit svázanosti a omezení. Nenechejte se hlavně do ničeho vtlačit a vtáhnout. Omezení je dnes až příliš velké.

9 Mečů - trápení

 Dnes se můžete lehce dostat do stresu. Je také možné, že problémy se kterými se vyrovnáváte Vám přerostou přes hlavu. Nejlepším dnešním řešením by bylo si s někým popovídat a tím se i podělit o své starosti. Pokud Vám přátelé nemohou pomoci, je dnes celkem namístě zvážit možnost vyhledat profesionální pomoc. Rozhodně dnes nepodceňujte sebemenší problém.

10 Mečů - závěrečný tah

Nějaká osoba nebo i situace Vás dnes může hluboce ranit. Můžete se dnes setkat s bolestnou situací - pokuste se ji překousnout a věřte, že až i ta největší noční můra skončí, na vše zapomenete. Možná se už delší dobu trápíte a nemůžete pořádně spát kvůli nějaké nepříjemnosti - snažte se ji analyzovat a tím také najít východisko z prekérní situace. Je dobré řešit vše včas, než nám problémy přerostou přes hlavu.

Páže Mečů - kritika

Dnes se Vás zmocní úžasné nadšení, vzrušení, touha začít znovu a postavit se životu čelem. Budete mít pocit, jako byste byli opět na samém počátku. Buďte ale také připraveni na kritiku a zpochybňování Vašich úmyslů. Budete holt muset počítat s protivětrem.

Rytíř Mečů - konflikt

 Dnes je možné, že se značně ochladí. Konfliktu se dnes pravděpodobně nevyhnete ať už jej sami vyvoláte, nebo do něj budete vtaženi. Hlavně si zachovejte v každé situaci chladnou hlavu a postupujte rozvážně.

Královna Mečů - nezávislost

Dnes by se Vám mohl podařit skutečně dobrý tah. Pokud jste se vjakékoli situaci cítili svázáni a omezováni, dnes máte opravdu ty nejlepší podmínky se z takovéto pozice vymanit a jednou provždy se od ní odprostit.

Král Mečů - ostrovtip

Dnes je důležité postupovat rozvážně a chytře. Máte na své straně pádné argumenty a Vaše šance na úspěch je opravdu značná. Dnes pro své plány máte možnost nadchnout téměř kohokoli.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář