Jdi na obsah Jdi na menu
 


Interpretace Karty Dne - Mince

23. 3. 2011

 

Mince

Eso Mincí - štěstí

Dnes se zřejmě dočkáte zasloužené odměny za Vaše úsilí. Může to být zcela nenadálé štěstí anebo pocit, že jste konečně udělali kariéru. Každopádně je to odměna, kterou si právem zasloužíte. Karta rovněž naznačuje úspěch ve vztahu, který Vám dává pocit bezpečí.

2 Mincí - flexibilita

Dnes Vám potrvá delší dobu, než získáte rovnováhu. Raději nečiňte zádné zásadní rozhodnutí, jímž byste se právě dnes vzdali určité stránky svého dosavadního života. Raději vyčkejte a snažte se získat co nejvíce nových informací v dané věci a teprve potom učiňte to správné rozhodnutí. Bude pro Vás přínosné zvážit a posoudit priority.

3 Mincí - kvalifikace

 Dnešek pro Vás bude ve znamení smluv. Pravděpodobně Vás čeká podpis nějaké důležité písemnosti. Možná podepíšete pracovní smlouvu (nebo svatební), uzavřete hypotéku anebo se jednoduše rozvedete. Každopádně budete muset obstát a složit určitý druh zkoušky, která je pro Vás připravena.

4 Mincí - opatrnost

Pokud máte konkrétní obavy o finance držte dnes pevně ruku na svých penězích. Raději dnes nikomu nepůjčujte ze svého ani korunu, je možné že by se k Vám už Vaše penízky nikdy nepřikutálely. Raději se pusťte do urovnání Vaší finanční situace a dejte si vše do pořádku.

5 Mincí - strádání

Tato karta Vás dnes varuje před finanční pohromou a vypovídá o vážné ztrátě určitých finančních jistot. Pravděpodobně Vás dnes něco nebo někdo donutí, aby jste se omezili. Každopádně hrozí Vaší peněžence odliv, proto urychleně jednejte a snažte se vše důkladně zabezpečit.

6 Mincí - velkorysost

Dnes se Vám dostane slušného zacházení ve věcech finančních záležitostí (např. zvýšení platu, výhodný prodej či nákup, ...). Nezapomínejte však, že dnešek žádá velkorysost i z Vaší strany. Slevte proto trochu i vy ze svých nároků a uvidíte, že budete v budoucnu odměněni.

7 Mincí - trpělivost

"Dobrá věc potřebuje svůj čas" - tak to je heslo, kterého byste se dnes měli držet. Nenechejte se strhnout k netrpělivému jednání. Vše dnes berte s rozvahou. Vše, co je na té správné cestě a je pro Vás opravdu nadějné, byste mohli svou ukvapeností opravdu ohrozit. Složte raději ruce v klín a počkejte si v klidu a nicnedělání na další den.

8 Mincí - počátek

Dnes je na čase pustit se do nových projektů, vyzkoušet nové cesty a vydat se jiným směrem. Prostě pokusit se o něco zcela nového.  V rukou máte talent,  který Vám může přinést finanční zisk a může se stát Vaší životní profesí.

9 Mincí - překvapení

Připravte se, že Vám dnešek přichystá nějaké velice příjemné překvapení. Může dojít ke zlepšení situace, která vám už připadala ztracená; může dorazit velmi milá nečekaná návštěva.... Každopádně si dnes zkuste koupit los. Štěstí se dnes na Vás bude smát.

10 Mincí - bohatství

 Vše, na co dnes sáhnete, Vám půjde svižně odruky. Dnes se Vám nabízí výhodné možnosti jak vydělat peníze a zabezpečit tím nejen sebe, ale i rodinu. Buďte si vědomi možností, které se Vám nabízejí a využijte jich. Plody jen čekají na to, aby byly utrženy.

 Páže Mincí - vstřícnost

Dnes se dozvíte něco nového ohledně materiálních jistot. Může se jednat o výhru, dar nebo o menší dědictví. Možný je i pracovní postup, nebo alespoň mimořádné prémie. A možná se doslechnete o volném místě a dostanete je. Je také možné, že nějaká osoba mladší než Vy Vám sdělí novinky nebo informace týkající se Vašich finančních či pracovních jistot.

Rytíř Mincí - stabilita

Dnešek je vhodný k plánování důležitých a hlavně dlouhodobých projektů, které Vás dokážou v budoucnu dokonale zabezpečit. Nenechte se nikým svést ze své cesty a mějte vše pěkně pod kontrolou. Sil máte dostatek a pokud nebudete příliš strnulí a nehybní, vše dotáhnete k úspěšnému konci. 

Královna Mincí - realita

Koncentrujte se dnes na dlouhodobý cíl a obdělávejte své pole trpělivě a důkladně, aby dalo v ten správný čas tu nejlepší úrodu. Pokud máte pocit, že kvůli pracovní vytíženosti jste poslední dobou mírně zanedbávali svoji rodinu, snažte se jí to dnes co nejvíce vynahradit a vyražte na rodinný výlet. Ocení to všichni.

Král Mincí - jistota

Dnešek je vhodný k odpočinku po dobře odvedené práci. Můžete se posadit a těšit z toho, čeho bylo již dosaženo. Nezapomínejte ovšem na to, že vše je třeba udržovat a opečovávat, proto načerpejte další síly k udržení již nabytého a dosaženého ovoce Vaší práce.